5 יתרונות של קונה רכבים לפירוק

לא מעטים מאיתנו יתקלו בשלב כזה או אחר במצב שבו יש בבעלותינו רכב שיצא מכלל שימוש ואנו לא יודעים איך אפשר לתעל לצורך כלכלי את מצבו של הרכב. במאמר זה נסקור את היתרונות של מכירת רכבים לפירוק ואת ההתאמה של שירות זה למצב הרכב שלכם.

 

חיסכון בזמן ובמאמץ

לרוב, כשמגיעים למצב בו רוצים להתחדש ברכב חדש, ומכל סיבה שהיא להיפטר מהרכב הקודם שהיה ברשותינו, יש לעבור סדרת בדיקות תקינות במוסך. לרוב, התיקונים המגיעים טרם המכירה יהיו כרוכים בתשלומים רבים נוספים, ולאחר מכן בהתעסקות מול קוני הרכב. כל אלו אינם מבטיחים שבסופו של דבר הרכב אכן יימכר.

אם הרכב שלכם הגיע למצב שהוא רווי בתקלות, מיושן, ויהיה קשה להחזיר אותו לשימוש, ההחלטה הנכונה תהיה למכור אותו לפירוק. כך תחסכו את הזמן הרב במוסך וההתעסקות בתיקון הרכב, ותשקיעו במכירה בטוחה וכסף שייכנס בוודאות לכיסכם.

 

תרומה לכדור הארץ ולכל הנמצאים על הכביש

רכבים ישנים פולטים חומרים מזיקים רבים לכדור הארץ. נהגים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם מבחינה כלכלית להתעסק בתיקון ומכירה של הרכבים הללו, אך האפשרות של מכירתם לפירוק תאפשר להם גם להרוויח ממנה, וגם לסייע בלא לגרום נזק סביבתי ובטיחותי.

החלקים שנקנים מהרכב הנמכר יכולים להיות מתועלים לשימוש ברכבים אחרים, אך עיקר המתכות המופקות מפירוק הרכב מיועדות למחזור. כך, נמנע מצב שבו הרכב היה נשאר בשימוש זמן רב נוסף, ועלול לגרום לנזק לסביבה ולאנשים.

 

שומרים על הבטיחות

רכבים אשר נמצאים שנים רבות על הכביש, גם אם במצב מכאני שנראה על פניו סביר, מהווים סכנה בטיחותית לנהג הנוהג ברכב ולכלל הנמצאים על הכביש. בשל העובדה שלרבים אין את האפשרות הכלכלית פשוט לקנות רכב חדש, מכירתו לפירוק לחלקים תסייע בכך וגם תתרום לבטיחות הנהגים בכבישים.

 

כל רכב מתקבל

בתכנית הגריטה הממשלתית, ישנם תנאים ספציפיים אשר צריך לעמוד בהם. הרכב צריך להיות בן מעל ל – 20 שנה, בעל טסט בתוקף, ועוד תנאים נוספים. כאשר אתה קונה רכבים לפירוק​ ומשלם במזומן, ניתן לקבל תשלום על כל רכב שהוחלט שאינו מתאים עבורכם ולקבל תמורה כספית עבור הפירוק שלו, ללא תשלום על גרר, ולחסוך עלויות.

 

תרומה לכלכלה המקומית

עסקי קניית רכבים לפירוק מאפשרים יצירת מקומות עבודה בשוק המקומי. מכירת הרכב לפירוק לחברות העוסקות בכך, תורמת לפרנסתם של רבים, וליצירת חלקי חילוף לרכבים נוספים. אילולא יתקיימו, נהיה תלויים בייצורן של חברות עולמיות בלבד הקיימות רק במדינות בודדות ברחבי העולם.

 

לסיכום

במאמר זה סקרנו את האפשרויות הקיימות כיום למכירת רכבים לפירוק, ואת היתרונות הגלומים בהם. במידה ותימצאו במצב שקיים ברשותכם רכב שאין בו שימוש או שכבר אינו במצב כל כך טוב, מכירת הרכב לפירוק תהיה אפשרות טובה עבורכם. כך תוכלו לסייע לכלכלה המקומית, לסייע בהפחתת זיהום אוויר, ולחסוך זמן, כסף ומאמץ.

קניית מכוניות

 

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​

מידע נוסף בנושא

כל מה שצריך לדעת על קונה רכבים לפירוק

מבוא כאשר מדובר בקניית רכבים לפירוק, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. תהליך רכישת רכבים לפירוק זכה לפופולריות בשנים האחרונות, הודות לביקוש הגובר לחלקים

למה משתלם לקנות רכב במימון

חולמים על רכב חדש אבל לא מצליחים לחסוך בשבילו כסף? אתם לא צריכים לחכות יותר. קניית רכב במימון, חלקי או מלא, תקרב אתכם אל המטרה

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם איש קשר, אשמח לקבל פרטים.