4 מוצרים שישדרגו לכם את הרכיבה על האופניים

כל רוכב אופניים יודע שיש מגוון רחב של מוצרים שיכולים לשדרג את הרכיבה שלו. הבעיה היא שמדובר במגוון רחב כל כך שרבים הולכים לאיבוד. כדי שתוכלו להיות ממוקדים ולדעת בדיוק מהם המוצרים שישדרגו לכם את הרכיבה, נפגשנו עם רוכב אופניים מקצועי וביקשנו ממנו לציין בפנינו 4 מוצרים שהם חובה לכל רוכב. הנה המוצרים שצוינו בפנינו:

 

מעמד לבקבוק מים

ראיתם פעם רוכב אופניים מקצועי שאין לו מעמד לבקבוק מים? סביר להניח שלא. אנחנו יכולים להעיד על עצמנו, שאנחנו רוכבים על אופניים באופן שאינו מקצועי ואין לנו מעמד לבקבוק מים. מה אנחנו עושים? מניחים את הבקבוק בס האחורי של האופניים ושומעים את הבקבוק זז מצד לצד במהלך כל הרכיבה. אנחנו מוכרחים להודות שמדובר באחד הרעשים המעצבנים והמיותרים ביותר. עכשיו אנחנו יודעים שהדבר הראשון שנעשה אחרי שנסיים לכתוב את המאמר הזה זה לקנות מעמד איכותי.

 

משקפי אבק

אי אפשר לעלות על רכיבה בשטח בלי משקפי אבק. הם מגנים על העיניים ומאפשרים לראות את הדרך באופן הנוח ביותר. אם רכבתם עד היום עם משקפי ראייה או משקפי ספורט ללא מספר כדי להגן על העיניים שלכם, כדאי שתדעו שזה ממש לא מספיק. כדי לאפשר לעצמכם ליהנות ב-100% מהדרך מבלי להתעסק אחר כך עם דלקות עיניים, אתם צריכים שיהיו לכם משקפי אבק מקצועיות.

 

פנס קדמי ואחורי

אנחנו באמת לא מבינים איך עדיין לא יצא חוק שנוגע לשימוש חובה בפנסים קדמיים ואחוריים באופניים. הפנסים האלו צפויים לשדרג לכם את הרכיבה מכמה סיבות:

  1. תוכלו לראות את הדרך באופן מיטבי גם ברכיבות ליליות
  2. רכבים שנוסעים מאחוריכם יוכלו לראות אתכם בקלות גם אם אינכם לובשים אפוד מגן

 

חליפת רכיבה מקצועית

כל רוכב צריך להרגיש בנוח על האופניים שלו. לכן, כל רוכב צריך שיהיו לו כמה סטים של חליפות רכיבה מקצועיות. אם טרם רכשתם חליפה שכזו, אנו ממליצים לשים לב שאתם בוחרים בחליפה שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • חליפה שמתאימה למידה שלכם בדיוק (אל תבחרו בחליפה גדולה או קטנה מהמידה הנוכחית מכל סיבה שהיא)
  • בחרו חולצת דריי פיט עם ריצרץ' שתאפשר לכם ללבוש מתחת עוד חולצה או גופיה בנסיעות של ימים קרים
  • בחרו במכנסיים עם ריפוד איכותי בישבן, כזה שיאפשר לכם לשבת בנוחות על מושב האופניים למשך זמן רב ברכיבות ממושכות.

 

איפה אפשר לקנות את המוצרים הללו?

עכשיו אתם ואנחנו יודעים שאלו  4 המוצרים שישדרגו את הרכיבה על האופניים. אבל יש שאלה שחשוב לשאול–איפה קונים את המוצרים הללו? מבירור שערכנו, התגלה לנו שניתן לקנות את המוצרים בחנויות אונליין. כך שאתם לא צריכים להתאמץ ולצאת מהבית בשביל לשדרג את הרכיבה שלכם. שתהיה רכישה ונסיעה טובה!

רכיבה על אופניים

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא