שכחת את המפתח בתוך האוטו – איך תפתח אותו בקלות

לשכוח את המפתח בתוך האוטו זה דבר שיכול לקרות לכל אחד מאתנו.

אבל בדיוק בגלל זה חשוב שתדעו מה לעשות במצב הזה כדי שבזמן שזה יקרה לא תמצאו את עצמכם חסרי אונים אלא תדעו בדיוק מה לעשות.

בעזרת מספר שלבים פשוטים תוכלו להשיג את המפתח האבוד שלכם, בלי להיקלע לבעיות מיותרות.

 

נעילת המפתח בתוך הרכב:

ברכבים החדשים כיום המפתחות לא תמיד נדרשים כדי להתניע את הרכב שלכם, ולכן האפשרות לשכוח את המפתח בתוך הרכב נהיית סבירה בהחלט. בדיוק בשביל המצבים הללו מנעולן נותן לכם את הטיפים הנכונים כדי להתמודד עם הסיטואציה הזו. שירותי רכב נותנים לכם את ההדרכה המדויקת איך להיחלץ מהמצב הזה. הנה מה שאתם צריכים לעשות.

 

  1. לא להגיע לזה:

הדבר הראשון שיש לנו לומר לכם הוא שכדאי פשוט להימנע מהמצב הזה. עשו לעצמכם הרגל לבדוק לפני שאתם נועלים את הרכב שהמפתח אצלכם. כמובן, זה לא קל אבל אם תעשו את זה בתור הרגל תוכלו להפחית את הסיכוי להיקלע למצב שבו המפתח של הרכב נמצא בתוך הרכב הנעול.

 

  1. המפתח ננעל ברכב – מה לא לעשות:

אם קרתה הסיטואציה והמפתח אכן ננעל בתוך הרכב, אל תנסו לשבור את המנעול או לעשות כל פעולה אחרת שיכולה להזיק לרכב. נסו לראות האם יש מישהו שיכול להביא לכם מפתח רזרבי או לבדוק האם במקרה שכחתם את אחד החלונות של הרכב פתוח. אם לא, אל תנסו לצבע פעולות שאחר כך תתחרטו עליהן.

 

  1. מנעולן:

אחרי שהבנתם שאין מה לעשות והמפתח אכן תקוע בתוך הרכב, התקשרו למנעולן שיוכל להגיע במהירות האפשרית למקום שבו אתם נמצאים עם הרכב. המנעולן יוכל בעזרת הכלים שיש לו לפרוץ את הרכב שלכם בצורה בטוחה ולהשיב לכם את המפתח. בחרו במנעולן מנוסה ומקצועי כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

בדקו מי המנעולן שיגיע מהר ככל שניתן ואל תתפתו לחכות למנעולם שמוכל להגיע רק בעוד מספר שעות. ישנם מנעולנים רבים ואחד מהם יוכל להגיע בשמחה ולסייע לכם. בדקו מחירים כדי שהמנעולן לא ינצל את המצוקה שלכם כדי לגבות מכם מחיר מופקע ולא מוצדק.

 

  1. מפתח רזרבי:

אם עוד לכם מפתח רזרבי, בקשו מהמנעולן שישכפל לכם אחד כזה. הימצאותו של מפתח רזרבי תוכל לחסוך מכם אפשרות שהמצב הזה יקרה לכם עוד הפעם.

 

לסיכום:

נעילה של המפתח בתוך הרכב היא אירוע שאף אחד לא רוצה שיקרה לו. עם זאת, האפשרות של ההתרחשות הזו היא סבירה ולכן במקרה שזה קורה לכם בדקו האם יש לכם אפשרות להגיע בהקדם למפתח הרזרבי או להיכנס לרכב בצורה בטוחה. במקרה הצורך צרו קשר עם מנעולן שקרוב אליכם ויוכל לגשת ולעזור לכם לפתוח את האוטו בצורה הטובה ביותר.

 

פריצת דלת

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

למנוע את הגניבה הבאה

יודעים שכל אופנוע שלישי בארץ, ככל הנראה ייגנב? שמעתם שהימים הכי "חמים" לגניבת אופנועים הם ימי שני עד רביעי? סטטיסטיקה עגומה עד מאוד, אפילו אם

מהם הנזקים לרכב של תאונה חזיתית

כבישי ישראל הפכו למסוכנים במיוחד בשנתיים האחרונות. משבר הקורונה הביא לעלייה חדה בכלי הרכב שנמצאים על הכביש, עד שנראה שתאונה היא מצב בלתי נמנע. התאונה

מה עדיף – צמיגי קונטיננטל או מישלין?

עונת הגשמים מגיעה בעצלתיים, ואחרי סשן הגשמים הראשון, כל מי שנהג באותו היון נזכר בחשיבות של צמיגים טובים לחורף. מניעת החלקות, אחיזה משופרת לכביש ונהיגה

מה עדיף לרכוש או לשכור משאית

התלבטות לגבי קנייה או השכרה של משאית עולה בדרך כלל במצבים שבהם מקימים עסק חדש או כשמשדרגים עסק קיים. השאלה העיקרית בכל הנוגע להתלבטות זו

4 דרכים לשמירה על הרכב מגניבה

אחת הבעיות הקשות ביותר בעולם המודרני היא השמירה על הרכב הפרטי מפני גניבות. בעשורים האחרונים גבר הביקוש לרכבים פרטיים באופן משמעותי, ואיתו גדלה הפשיעה בתחום.

4 סיבות לקניית רכבים לפירוק

שוק הרכבים בישראל ממשיך להיות מוצף מידי שנה באלפי מכוניות ישנות, שחלקן כלל אינן ראויות לנסיעה ומהוות מפגע בטיחותי וסביבתי. כדי להתמודד עם תופעה זו,