מה עדיף – צמיגי קונטיננטל או מישלין?

עונת הגשמים מגיעה בעצלתיים, ואחרי סשן הגשמים הראשון, כל מי שנהג באותו היון נזכר בחשיבות של צמיגים טובים לחורף.

מניעת החלקות, אחיזה משופרת לכביש ונהיגה חלקה הם רק חלק מהיתרונות הרבים של החלפה לצמיגים חדשים וחניכתם לנהיגת חורף.

כיום קיימת תחרות בין שתי המותגים המפורסמים ביותר.

עם החורף בפתח, נשאלת השאלה מי מהם הכי טוב? שימו לב

 

צמיגי קונטיננל לחורף

כיום, החברה מתגאה בייצור של סדרת מוצרים חדשה שתואמת את צורכי הלקוח. החברה הגרמנית מתגאה בקו מוצרים חדש שכולל אחיזת כביש משופרת לעונת החורף, התאמה לנהיגה בתנאים אלפיניים כיאה לחברה אירופאית וגם צמיגים שמתאים לכל עונות השנה. צמיגי קונטיננטל נחשבים לצמיגים ברמה גבוהה מאוד והמחיר בהתאם.

 

צמיגי מישלין לחורף

אין אחד בקהל שלא מכיר את אחד מהלוגואים הכי מפורסמים בעולם. איש הפילסברי שעבר הסבה לעולם הרכב מייצג את המותג הצרפתי הנמכר ביותר בעולם. צמיגי מישלין הם נפוצים מאוד ונחשבים לאיכותיים מאוד. הם מציעים סדרות של צמיגים לחורף שעשויים מחומרים שמשפרים את אחיזת הכביש ומורידים את צריכת הדלק.

 

מחירים

בהתאם למה שקורה כיום בשוק הרכב והחלפים, צמיגי מישלין יקרים יותר מצמיגי קונטיננטל. יש לציין במצבים רבים אנחנו משלמים יותר על השם מאשר על האיכות. מצד אחד, חברת קוטיננטל ידועה בייצור מערכות היגוי ובלימה מעבר לצמיגים כך שיש להם ערך מוסף והבנה נרחבת יותר, כביכול. צמיגי מישלין הם גם תחרות בסטנדרט האירופאי אך הסיפור שלהם שונה.

החברה הייתה ידועה גם בפרסום המדריכים שלהם, בתחום הקולינריה, אומנות ואדריכלות. מדריך מישלין למסעדות הוא תוצר של מורשת היסטורית זו של חברת הצמיגים. ערכה המוסף של חברת מישלין הוא עמידות, שכן המדריכים שלהן היו פרוסים לכל רחבי אירופה בכלל וצרפת בפרט.

 

חשיבה אקולוגית

נכון להיום, שתי החברות מציעות מוצרים שנחשבים לירוקים יותר. צמיגים אלו הפכו ל"ירוקים" בגלל הסיוע שלהם בחיסכון בדלק במהלך הנסיעה והרכב החומרים שעושה אותם לעמידים יותר וחזקים יותר. לאחר שקלול גורמים אלו, צמיג ירוק מסייע בצמצום שריפת הדלק ומפחית את תדירות החלפת הצמיגים. שתי החברו מציעות פתרונות מצוינים בתחום זה.

 

המנצח בדו קרב

התשובה תלויה בצרכי הלקוח. צמיגי קונטיננטל מציעים ערך מוסף מקצועי יותר בכל הנוגע למקיף של הצמיגים, לכן אשר להסיק מכך שיש ממד נוסף שייתכן שחברות אחרות לא מתייחסות אליו באותה הקפדה כמו החברה הגרמנית. צמיגי מישלין, מצד שני מציעים הרבה יותר היסטוריה והתחייבות לצרכן בהתאם לשם ולמוניטין.

בין אם אתם מחפשים צמיגי ספורט, שטח או צמיגים ירוקים, ניתן למצוא את כל האופציות האלו בשתי החברות. בסופו של דבר, בחירת הצמיג תיקבע לפי פרמטרים נוספים, כמו גם בהתאם לדגם הרכב, מידת הצמיג ואופן השימוש ברכב.

 

גלגל

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

מה עדיף לרכוש או לשכור משאית

התלבטות לגבי קנייה או השכרה של משאית עולה בדרך כלל במצבים שבהם מקימים עסק חדש או כשמשדרגים עסק קיים. השאלה העיקרית בכל הנוגע להתלבטות זו

4 דרכים לשמירה על הרכב מגניבה

אחת הבעיות הקשות ביותר בעולם המודרני היא השמירה על הרכב הפרטי מפני גניבות. בעשורים האחרונים גבר הביקוש לרכבים פרטיים באופן משמעותי, ואיתו גדלה הפשיעה בתחום.

4 סיבות לקניית רכבים לפירוק

שוק הרכבים בישראל ממשיך להיות מוצף מידי שנה באלפי מכוניות ישנות, שחלקן כלל אינן ראויות לנסיעה ומהוות מפגע בטיחותי וסביבתי. כדי להתמודד עם תופעה זו,

מתי מומלץ לעשות פחחות וצבע לרכב

בישראל שנת 2021, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות רכב חדש מהניילונים בשל יוקר המחייה. לכן, אנשים רבים נאלצים לקנות רכב יד שנייה, ונאלצים

5 יתרונות ברכישת רכבים חשמליים

בעולם בו איכות הסביבה היא מגמה שהולכת ונהיית פופולרית יותר, רכבים חשמליים הם חלק בלתי נפרד מהשיח ההולך וגובר. מספר החברות המייצרות ומשווקות רכבים חשמליים

מתי מומלץ להשתמש ברכב תפעולי?

כל מה שצריך לדעת על רכב תפעולי. רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי רכב תפעולי הינו מונח אשר מגיע אלינו היישר מתחום הליסינג, חברות של השכרות