עוקבים באינסטגרם למוסך – איך זה יועיל מבחינה עסקית?

כמו כל עסק שרוצה למתג את עצמו כמוכר, מוצלח ומקצועי, גם בעולם המוסכים כל בעל מוסך רוצה שהעסק שלו יהיה המוביל בתחומו ומוכר בקרב הלקוחות הפוטנציאליים.

אך מיתוג שכזה במאה ה- 21 קורה לא רק במפגש הפיזי שבין הלקוח למוסך, אלא גם ברשת החברתית.

בעלי מוסכים, עוד אין לכם דף אינסטגרם? קדימה, לעבודה!

 

למה מוסך צריך דף אינסטגרם?

מוסך הוא עסק לכל דבר. לקוחות מרוצים יותר ופחות, מתן שירות, מקצועיות, יחסי אנוש… כל אלו כבר מזמן לא מתרחשים רק בין הלקוח לעסק. את כולם אפשר להעריך ולמדוד גם דרך המדיה החברתית.
דף אינסטגרם שבו תוכלו להציג את עבודתכם, את הלקוחות המרוצים, את העובדים המסורים ואת המחירים והמבצעים, יעזור לכמות גדולה יותר של לקוחים פוטנציאליים להיחשף אליכם, ולכם להתבסס כעסק מקצועי, מוכר ואמין.

 

מה ניתן להסיק מכמות העוקבים של דף עסקי?

מה שקורה ברשת החברתית בתחום העסקי מעיד על שביעות הרצון של הלקוחות גם "בעולם האמיתי". הרבה עוקבים ו"מחזור פעילות" ענף (כמות תגובות וסימוני 'לייק', שיתופי תמונות ו'סטורים') מתקשר אוטומטית לכמות גבוהה של לקוחות מרוצים שבוחרים להמשיך ולעקוב אחר העסק היות שהוא מצטייר עבורם כמקצועי, אמין, מוצלח או שעובדיו הוגנים, סבלניים ומזמינים. בעידן שבו עקומת ההצלחה שלובה יד ביד עם איכות התדמית שלנו, אנחנו זקוקים לפרסום חיובי בממד הרשתות החברתיות. הנחה זו תוביל למסקנה לפיה קניית עוקבים באינסטגרם היא צעד שבעלי עסקים צריכים לשקול בחיוב.

 

אז מה אתם מנסים להשיג דרך כמות העוקבים?

האינסטגרם מתוכנת כך שיציג עבור המשתמשים דפים נפוצים יותר לפני דפים בעלי "מחזור פעילות" נמוך. השאיפה היא שלקוח פוטנציאלי שיחפש מוסך דרך האינסטגרם, ייחשף בשלב הראשוני לדף שלכם בין הדפים הנפוצים. אותו לקוח יתרשם לטובה ממחזור הפעילות הגבוהה ומכמות העוקבים הרבה, כך שעמדתו בנוגע אליכם מלכתחילה תושפע לטובה.

 

כמה עשוי לעלות עוקבים לאינסטגרם?

קניית העוקבים צריכה להיעשות דרך חברה אמינה שתעניק לכם שירות איכותי ובמחיר נוח ומשתלם.
ניתן לקבוע כי על כל 500 עוקבים תשלמו 30 ש"ח (בקירוב), ומעל כמות של כ- 2600 עוקבים תהנו מהנחת של כעשרה אחוזים. מעל 5,100 עוקבים, תהנו מהנחה של כעשרים אחוזים.
10,000 עוקבים, שזו הכמות הגבוהה ביותר לרכישה, יעלו פחות מ- 500 ש"ח – מחיר משתלם למי שמעוניין בקידום עסק הכרחי בעידן המדיה החברתית.

 

תכווינו את הלקוחות שלכם לדף האינסטגרם שלכם

לאחר שפתחתם דף אינסטגרם ורכשתם כמות עוקבים התחלתית, זה הזמן לתחזק את דף שלכם! בקשו מהלקוחות לסמן 'לייק' ותציעו פעילות שונות דרך הדף, שיזכו את הלקוחות שלכם בהנחה או בתמריץ אחר שיעודד אותם לקחת חלק בפעילות הדף העסקי שלכם.

למוסך מצליח, אמין ומוכר – יש גם דף אינסטגרם ממותג, אל תוותרו על כך!

 

לוגו מעוצב

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

מה עדיף – צמיגי קונטיננטל או מישלין?

עונת הגשמים מגיעה בעצלתיים, ואחרי סשן הגשמים הראשון, כל מי שנהג באותו היון נזכר בחשיבות של צמיגים טובים לחורף. מניעת החלקות, אחיזה משופרת לכביש ונהיגה

מה עדיף לרכוש או לשכור משאית

התלבטות לגבי קנייה או השכרה של משאית עולה בדרך כלל במצבים שבהם מקימים עסק חדש או כשמשדרגים עסק קיים. השאלה העיקרית בכל הנוגע להתלבטות זו

4 דרכים לשמירה על הרכב מגניבה

אחת הבעיות הקשות ביותר בעולם המודרני היא השמירה על הרכב הפרטי מפני גניבות. בעשורים האחרונים גבר הביקוש לרכבים פרטיים באופן משמעותי, ואיתו גדלה הפשיעה בתחום.

4 סיבות לקניית רכבים לפירוק

שוק הרכבים בישראל ממשיך להיות מוצף מידי שנה באלפי מכוניות ישנות, שחלקן כלל אינן ראויות לנסיעה ומהוות מפגע בטיחותי וסביבתי. כדי להתמודד עם תופעה זו,

מתי מומלץ לעשות פחחות וצבע לרכב

בישראל שנת 2021, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות רכב חדש מהניילונים בשל יוקר המחייה. לכן, אנשים רבים נאלצים לקנות רכב יד שנייה, ונאלצים

5 יתרונות ברכישת רכבים חשמליים

בעולם בו איכות הסביבה היא מגמה שהולכת ונהיית פופולרית יותר, רכבים חשמליים הם חלק בלתי נפרד מהשיח ההולך וגובר. מספר החברות המייצרות ומשווקות רכבים חשמליים

מתי מומלץ להשתמש ברכב תפעולי?

כל מה שצריך לדעת על רכב תפעולי. רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי רכב תפעולי הינו מונח אשר מגיע אלינו היישר מתחום הליסינג, חברות של השכרות