נתקעתם מחוץ לרכב ? כל השלבים לפריצתו

תוכן עניינים

רבים נתקלים בתופעה של שכחת מפתחות ברכב ונלחצים שמגלים זאת.

אין לאבד עשתונות. מנעולן פורץ מומחה יכול לסייע לכם במהירות וללא גרימת נזק לרכב.

קבלו את כל השלבים לפריצת הרכב.

 

הסיבות לפריצת רכב

הזמנת מנעולן פורץ מקצועי לפריצת רכב נעשית במקרים הבאים: כאשר שוכחים את המפתח ברכב ולא ניתן להיכנס אליו, כאשר המפתח של הרכב אבד או נגנב ואין לכם מפתח רזרבי, או במקרה בהם ננעלים בעלי חיים או ילדים קטנים ביחד עם המפתח ברכב. האפשרות האחרונה היא המלחיצה מכולם. מקרים רבים של שכחת ילדים ברכב בשנים האחרונות גרמו למוות כי התגלו מאוחר מדי. חוסר תשומת הלב עלול לעלות ביוקר, אך סיוע מהיר של מנעולן פורץ בזמן יכול למנוע מקרים כאלו.

 

השלבים לפריצת רכב

בין אם מזמינים פורץ רכבים מנעולן באר שבע ובין אם מזמינים פורץ רכבים מאזור אחר בארץ, יש לבחור בטוב ביותר והקרוב ביותר לאזור בו נתקעתם. המנעולן יגיע במהירות למקום ויסייע לכם לפרוץ את הרכב מבלי להזיק לו.

בשלב ראשון המנעולן יחדיר כרית ניפוח המחוברת למשאבה בקצה העליון של הדלת וגג הרכב או בין הדלת הקדמית לאחורית. הוא ינפח את הכרית עד שייווצר בין הדלתות רווח קטן.

בשלב הבא הוא ישחיל מוט משיכה ממתכת דרך הרווח ובעזרתו ירים את כפתור הנעילה של הדלת. ברכבים בהם יש נעילה כפולה המכונה נעילת ואקום, המנעולן יפרוץ את מנעול הדלת בכלים מיוחדים בשיטת הדגדוג.

המחיר של שיטה זו יקר יותר מפריצה רגילה. תהליך הפריצה הוא פשוט, מהיר מאוד ומשתלם. תוך דקות ספורות תקבלו את מפתח הרכב ותוכלו להמשיך בתכניותיכם. המנעולן הפורץ זמין 24/7 ויכול להגיע בשעת לילה מאוחרת, בשבתות ובחגים. כמובן שהעלות בשעות כאלו תהיה שונה מהעלות בשעות רגילות ובימי חול.

 

האם אפשר לפרוץ את הרכב לבד?

לפני שמזעיקים מנעולן, כדאי לבדוק שאכן כל דלתות הרכב נעולות ושאין לכם מפתח רזרבי. לעיתים מהבלבול והלחץ ייתכן שלא שמתם לב שאחת הדלתות פתוחה. אם אתם אנשים רגועים וסבלניים, תוכלו גם אתם לפרוץ את הרכב לבד באמצעות מוט מתכת וכרית עם משאבה אותם ניתן לרכוש ברשת או בחנויות מנעולים, אך אין זה מומלץ. אתם יכולים להזיק לרכב, לשרוט אותו או לשבור את כפתור הנעילה כי אינכם מנוסים בפריצת מכוניות. שנית, כלי הפריצה יקרים והתשלום למנעולן זול יותר. סביר להניח שלא נתקעים עם רכב נעול יותר מפעם או פעמיים בחיים ולכן חבל להשקיע בכך כסף. גם אם תקנו כלי פריצה ודאי תניחו אותם בבגז' שמן הסתם יינעל גם הוא.

לסיכום, עדיף להזמין מנעולן פורץ מקצועי ואמין עם הסמכה ואישור של משטרת ישראל לעסוק בפריצה וכך להיות שקטים ורגועים יותר.

 

פתיחת רכב

שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email