ניהול חניונים עם חברת חניוני מאיה בע"מ

המציאות התחבורתית בישראל היא שבכל שנה עולים יותר ממאה אלף רכבים חדשים לכביש.

בעוד מחירי הנדל"ן הולכים ומאמירים גדל האתגר במציאת מקומות חנייה לכל הרכבים הללו, וגדל הצורך בניהול חניונים יעיל, אטרקטיבי ונכון.

על צורך זה של ניהול חניונים עונה חברת חניוני מאיה בע"מ.

חברת חניוני מאיה בע"מ נוסדה בשנת 2005, והיא עוסקת בהפעלה, פיתוח, בנייה, שיפוץ ותפעול של חניונים.

 

מדוע ניהול נכון של חניון הוא צורך חיוני?

על פניו נדמה שאחזקת חניון הוא עסק קל ופשוט – הרי בסופו של דבר בסך הכל מדובר בחלל גדול שאמור להכיל מכוניות בשעה שהן נייחות. ובכן, לא כך הדבר.

בין אם החניון הוא חברה בפני עצמה ובין אם הוא חלק מעסק אחר, ניהולו דומה לניהול של עסק לכל דבר ועניין. החניון רוצה למשוך אליו לקוחות שישתמשו בחנייה שלו, ואם החניון שייך לחנות או קניון, בעל העסק ירצה למשוך לעסק לקוחות שיחנו את המכונית בחנייה שלו ויכנסו לעסק שלו.

לעיתים נדמה שחנייה זה דבר שולי שאין צורך לייחס לו חשיבות רבה, אך יש להבין שפעמים רבות החניון הוא המקום הראשון שרואה הנהג שנכנס לבניין, והוא עושה עליו את הרושם הראשוני ומשפיע באופן ניכר על תדמיתו של הבניין. מסיבה זו חשוב מאוד להשקיע בניהול חניונים נכון.

 

כיצד מתפעלים חניון כראוי?

תארו לכם שאתם נכנסים עם הרכב לחניון חשוך, חם ומחניק. זוהי חוויה לא נעימה שיוצרת רתיעה כללית מהמקום בו נמצאים. לכן חשוב מאוד לתת את תשומת הלב המרבית לפרטים הקטנים: ניהול כוח אדם, תפעול החניון ומעקב אחר התנהלותו, ניהול תזרים תשלומים, ניקיון מתמיד, ניהול אבטחה, תחזוקת תשתיות תאורה, מיזוג, מעליות ועוד.

 

מדוע צריך חברה חיצונית שתנהל את החניון? למה שלא אני אנהל את החניון של העסק שלי?

בעל עסק מסוגל לנהל את החניון שלו, אבל כפי שכבר נאמר זוהי תחזוקה שלוקחת זמן ומשאבים. זה כלכלי יותר עבור בעל העסק לשלם לחברה חיצונית המתמחה בכך שתתפעל את החניון, וכך הוא יוכל להתפנות לתפעל את העסק שלו. במקום להתעסק בפרטים טכניים כמו חנייה, מוטב להשאיר את הנושא למי שמומחה בכך, ולהשקיע את הזמן בעסק.

 

מה שירות ניהול החניונים של חברת חניוני מאיה בע"מ כולל?

השירות כולל תחזוקה שוטפת וניקיון, צילום אבטחה מקיף במעגל סגור בשידור חי, מעקב שוטף ובקרה, מוקד טלפוני, היצמדות מחמירה לתקני בטיחות, התראות ללקוחות על יציאת הרכב מהחניון, הנפקת כרטיסים ועמדת תשלום טכנולוגית ועוד.

 

אוקיי, השתכנעתי בצורך בניהול נכון של החניון שלי. אבל למה דווקא חברת חניוני מאיה? למה לא חברה אחרת?

חברת חניוני מאיה בע"מ צברה ניסיון של 15 שנים בתפעול וניהול חניונים. חניוני מאיה מטפלת באופן מקיף בכל הבירוקרטיה שמצריך ניהול החניון והיא מספקת תמיכה וגב של רשת גדולה. חניוני מאיה היא חברה מקצועית שיודעת את עסקי ניהול החניונים על בוריו, ומספקת את מכלול השירותים ברמה הגבוהה ביותר.

 

חנייה גדולה

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא