קניה חכמה של מצבר לטווח הארוך

תוכן עניינים

מכירים את הפעמים האלו שאנחנו קונים מוצרים ובדיעבד מגלים שהם שימשו אותנו אך ורק לשימוש אחד?

חולצות לא איכותיות שמתכווצות בכביסה, כדורגל שקנינו במבצע ומתפנצ'ר תוך רגע, דלת כניסה לבית שהופכת מהר מאוד למוצר בלאי עוד הם רק חלק מהמקרים שכולנו נתקלים בהם, ולצערנו התופעה הזאת לגמרי רווחת בקרב האוכלוסיה.

גם עולם הרכב סובל מהתופעה הזו, כאשר אנשים מגלים שמוצרים מסויימים כמו מצבר משמשים אותם לתקופת זמן קצרה מאוד, ולאחר מכן שובקי חיים.

קניה חכמה של מצבר לטווח הארוך היא הצעד הטוב ביותר שתוכלו לעשות עבור עצמכם, ואנחנו כאן כדי להסביר לכם מה הצעדים שתצטרכו לנקוט בשביל זה.

 

מצבר לטווח הארוך – באמת יש דבר כזה?

אז כן, קשה להאמין אבל עולם המצברים הוא לגמרי עולם שיכול להפתיע אתכם. בעוד אנחנו מצפים לתפקוד רציף מהמצבר שלנו שיתפרש על פני לפחות שנה, מצבר לטווח הארוך שהוא איכותי מספיק יכול גם להחזיק לשנתיים ושלוש קדימה. כן, כן, גם אם חלק מכם מרימים גבה עכשיו – תדעו שהמצב הזה בהחלט קיים.

 

קניה חכמה של מצבר לטווח הארוך

בשביל לבצע קניה חכמה של מצבר לטווח הארוך תצטרכו לוודא שאתם רוכשים מצבר דרך חברה אמינה שלא מוכרת ציוד בלוי ושלא עלולה חס וחלילה לפגוע לכם ברכב. המון חברות רכב בארץ, מוסכים וחנויות מספקות שירותים כמו מכירת מצבר לטווח הארוך, אולם כדאי לבדוק היטב אצל איזו מהחברות האלו אתם אכן קונים את המצבר.

 

יש מצבר מומלץ יותר על פני מצברים אחרים?

יש כמה וכמה סוגי מצברים בשוק, כאשר הבולטים מביניהם הם מצברי ורטה, מצברי שנפ, מצברי וולטה, מצבר מוטלו, מצברי סטארט אפ וגם בוש מצברים. בוש מצברים נחשבת היום לאחת מחברות המצברים הטובות והחזקות ביותר בעולם, עם מצברים איכותיים שמשמשים רכבים לנסיעות רבות ולטווח הארוך מאוד.

 

כמה עולים מצברי בוש?

מצברי בוש הם יקרים יותר ביחס לשוק המצברים הכללי, אולם היות ומדובר כאן על מצבר לטווח הארוך מדובר כאן על השקעה משתלמת ביותר שתשאיר אתכם שקטים למשך זמן רב. מצברי בוש מתחילים במחיר של כ-530 ש"ח והם מגיעים עם אחריות מלאה של היצרן.

 

עולם המצברים – כבר אין צורך להמתין שעות בצד הכביש

אם פעם המתנה למצבר היתה כרוכה בשעות ארוכות של המתנה בצד הכביש בחום הגדול של ישראל, הרי שהיום עולם המצברים קיבל תפנית חשובה ומשמעותית ביותר. חברות מסויימות מספקות שירות של משלוחי מצברים מהרגע להרגע, כאשר בפעמים מסויימות מדובר על כחצי שעה בלבד של המתנה.

אחד הדברים הכי חשובים לדעת כאשר אתם עולים על הכביש הוא שאתם נמצאים בידיים טובות, ועם חברת לירון מצברים אתם בהחלט יכולים להנות משירותי משלוחים שונים ומהירים. צרו קשר ב-072-3921104 והצטרפו אל מהפכת המצברים.

 

שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email