מצברים חדשים לעומת משומשים – מה כדאי?

החלפת מצבר לרכב היא אחת הפעולות הכי נפוצות שבעלי רכב מבצעים. לא משנה מה הסיבה שבגינה אתם זקוקים להחלפת מצבר, בדרך כלל תוכלו לבחור בין מצבר חדש לכזה שכבר השתמשו בו. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בזה.

 

איפה מחליפים את המצבר

הדבר החשוב ביותר בכל הנוגע למצברים הוא המקום שבו אתם מחליפים אותם. במבט ראשון לא תמיד אפשר לזהות מה המצב של המצבר, ולכן האמינות של המקום בו אתם מבצעים את ההחלפה היא חשובה מאוד. ההמלצה שלנו היא ללכת על מצברים בנהריה שיאפשרו לכם להנות ממצברים איכותיים במחירים נוחים, והכי חשוב, משירות אמין שרואה מול העיניים שלו רק את טובתכם.

השירות זמין עבורכם בטלפון 24 שעות ביממה לכל אורך השבוע, כך שלא משנה מתי אתם מוצאים את עצמכם עם תקלה במצבר, יש לכם כתובת לפנות אליה. כל סוגי המצברים זמינים, ולא משנה מה סוג הרכב שיש לכם. עכשיו, בואו ננסה לענות על השאלה האם כדאי לבחור במצבר ישן או חדש.

איפה מחליפים את המצבר

מצב הרכב

הנתון הראשון שבו צריך להתחשב הוא מצב הרכב. אם הרכב שלכם הוא רכב חדש ואתם מתכננים להחזיק אותו עוד הרבה זמן אצלכם, כדאי ללכת על מצבר חדש. למצב רישן יש תוחלת חיים קצרה יותר, וכדי שלא תצטרכו למצוא את עצמכם מחליפים בעתיד הקרוב שוב פעם את המצבר, לכו על מצבר חדש שיוכל להחזיק ברכב שלכם יותר זמן.

 

סוג המצבר

הנתון השני הוא סוג המצבר שאותו אתם קונים. לכל רכב יש את המצבר שמתאים לו, וכאן נכנס שיקול שלכם יהיה קשה לעשות אותו אולם במקום שבו אתם מחליפים את המצבר יוכלו להגיד לכם האם מדובר על מצבר עמיד שניתן לקנות אותו גם משומש ללא כל חשש, או שדווקא סוג המצבר של הרכב שלכם הוא כזה שכדאי להיות הראשונים שמשתמשים בו.

 

מגבלות תקציב

זה לא סוד שהמחיר של מצבר ישן יהיה יקר יותר מזה של מצבר חדש. כל עוד התקציב שעומד לרשותכם לא מוגבל, אין סיבה ללכת על מצבר ישן שכנראה יחזיק מעמד פחות זמן מאשר מצבר רגיל. יחד עם זאת, במידה ויש לכם בעיה תקציבית ההבדל בין מצבר חדש לישן יכול להיות משמעותי עבורכם, ואז היינו ממליצים לכם ללכת על מצבר ישן למרות החסרונות שיש לו.

 

לסיכום

לשאלה האם עדיף מצבר ישן או מצבר חדש אין תשובה ברורה. מצד אחד כולנו מבינים שמצבר ישן יהיה ככל הנראה במצב פחות טוב מזה של מצבר חדש, וסביר להניח שתוחלת החיים שלו תהיה קצרה יותר. יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מהעובדה שמצבר ישן יעלה פחות כסף, ובנוסף שאם נותנים לכם מצבר ישן במצב טוב ההבדל הוא לא מאוד משמעותי. אל תשכחו ללכת למקום אמין.

סוג המצבר

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​

מידע נוסף בנושא

מה הן ידיות מומנט?

בתעשיות בהן הדיוק והאמינות הם בעלי חשיבות עליונה, לא ניתן להפריז בחשיבות של הפעלת מומנט נכונה. בין אם מדובר בהרכבת רכיבים אלקטרוניים עדינים או אבטחת

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם איש קשר, אשמח לקבל פרטים.