מה לומדים על רכבים בפעילות נהג מרוצים ליום אחד

חוויית נהיגת מרוצים ליום אחד, היא לא רק חוויה מהנה ומלאת אדרנלין, אלא גם חוויה לימודית שתוציא אותנו ידענים יותר בכל הקשור לרכבים ולנהיגת מרוצים בפרט. שילוב זה של כיף בלתי נגמר לצד רכישת ידע וכלים שישמשו אותנו למשך חיינו, הופכים את חוויית נהג מרוצים ליום אחד לחוויה המושלמת לשלל אירועים. להלן נכיר יותר את החוויה, נדע מה כלול בה ומה אנו צפויים ללמוד ממנה על רכבים.

 

מה כוללת הפעילות

פעילות נהג מרוצים ליום אחד אורכת כשעתיים וחצי והיא חוויה נפלאה ליחידים, לזוגות ולקבוצות. במהלך הפעילות תכנסו לרכבי המרוצים, תלבשו חליפות ייעודיות וציוד מגן כנדרש, תעלו על מסלול מרוצי האספלט ותהנו מנהיגה עוצמתית, משכרת חושים ומכיף לא נורמלי.

כבישי המרוצים רחבים ובטוחים. הודות לכך, יתאפשר לכם להאיץ בהם, לבצע סיבובים חדים בשמיניות ולהסתער על הכביש. חוויה שכזו, לא תשכחו לכל החיים.

 

הפן הלימודי

כאמור, חווית הנהיגה לא רק מהנה אלא גם לימודית. הלימוד מתחלק לכמה רבדים. הרובד הראשון הוא זה של לפני תחילת הנהיגה והתדרוך – שלב ההיכרות עם עולם מרוצי האספלט.

 

היכרות עם המסלול

לפני הכניסה למכוניות ותחילת הנסיעה, תיפגשו עם המדריך שיספר לכם על היסטוריית המרוצים, על מאפייני רכב המרוצים אל מול הרכב הרגיל, מה הופך את הרכב לרכב מרוצים, התאמות הבטיחות הנדרשות ועוד. לאחר השלמת ההיכרות, תוכלו לעבור לשלב ההדרכה.

 

הדרכה לקראת נסיעה

שלב ההדרכה הוא השלב המכשיר אתכם לנהיגת המרוצים בפועל. תחילה, המדריך יעביר אתכם תדריך בטיחות הכרחי. נהיגת מרוצים הוא כידוע ענף אקסטרים, המחייב מטבעו זהירות יתירה והקפדה אדוקה על כל כללי הבטיחות.כעת, יתחיל הלימוד המעניין ביותר. המדריך יסביר לכם כיצד נוהגים נהיגת מרוצים ואילו שינויים צפויים לכם לעומת נהיגה רגילה.

המדריך יסביר לכם מהן השיטות ומהם התרגילים בעזרתם תהפכו לנהגי מרוצים ממדרגה ראשונה. מעבר להדרכה הכללית, תעברו הדרכה אישית עם בכירי המדריכים בה המדריך יבחן עד כמה הפנמתם את החומר מההדרכה וידאג לכך שתיישמו אותו באופן מיטבי. כאן לא נגמר השלב הלימודי בחוויה. הלימוד ילווה אתכם גם לאורך הנהיגה עצמה, בפורמט אישי ומיוחד.

 

במהלך הנהיגה

הליווי האישי ממשיך איתכם גם לשלב הנהיגה עצמו. במהלך הנהיגה תחבשו קסדת בטיחות, אשר מותקנת בה אוזניה המקושרת למדריך האישי שלכם. המדריך ייתן לכם טיפים והערות בזמן אמת, שישפרו את הנהיגה שלכם עוד יותר ויאפשרו לכם להפיק את המירב מהחוויה.

 

סיכום הלמידה

בפעילות, תלמדו להכיר את הרכב, את ההבדלים בינו לבין רכב רגיל ואת עקרונות נהיגת המרוץ. כמו כן, תלמדו איך לנהוג נהיגת מרוצים בפועל ותרכשו ידע לכל החיים.

 

הבנתי! אז איפה קונים כרטיס?

החברה הטובה ביותר לחוויית נהג מרוצים ליום אחד, היא חברת SPARCO. החברה מפעילה בעצמה מספר מסלולי מרוץ ייחודיים לחוויית נהג מרוצים ליום אחד ומעבירה את הפעילות ברמה מקסימלית הן מבחינת איכות הנהיגה עצמה והן מבחינת הלמידה והערך המוסף המתווסף לנהיגה.

כלי רכב

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

רכבים חסכוניים בדלק

בזמן שמחירי הדלק ממשיכים לעלות והמודעות העולמית למשבר האקלים צוברת תאוצה, יותר ויותר אנשים מבקשים לרכוש רכבים חסכוניים בדלק וידידותיים לסביבה, שיקלו גם על הכיס

איך להרכיב מעלונים ומנופים לנכים

הרכבה של מעלונים ו\או מנופים לרכבים של אנשים עם מוגבלויות צריכה להיעשות באופן מוקפד ומקצועי. שכן, התקנה או הרכבה שמתבצעת באופן רשלני עשויה להוביל בסופו

איך עובד תהליך דיאגנוסטיגה שלם לרכב

רבים מופתעים לשמוע שקיים הליך דיאגנוסטיגה לרכב. שכן, במרבית המקרים, אנחנו מקשרים את המושג דיאגנוסטיגה מעולם הרפואה. הכוונה היא למצבים שבהם אנחנו חווים כאב כלשהו