כך תובילו ציוד בצורה בטוחה

תוכן עניינים

כל מי שחווה מעבר דירה בחייו (וכנראה שמדובר ברוב גדול של האנשים) מכיר את הדאגה שנלוות להובלת תכולת הבית. ההובלה כוללת שינוע של חפצים כבדים שיכולים בקלות ליפול ולהתקלקל, חפצים שבירים ועדינים שעשויים להתנפץ בקלות וכיוצא באלו. אם כן, חשוב לדעת כיצד מובילים ציוד בצורה בטוחה, ולהימנע מהחרדות והחששות שכרוכים בהזמנת הובלה.

בחירה בחברת הובלות מוכרת ואמינה

נתחיל דווקא מהרגע הקריטי בו החפצים האישיים שלכם וכל תכולת הבית שלכם עוברת לידיו של אדם זר, שתפקידו הוא להעביר בבטחה את החפצים למקום משכנם החדש.

האינטרס שלכם הוא לבחור בחברת הובלות שאתם בטוחים שתוכל לספק לכם הובלה בטוחה ומקצועית. תוכלו לערוך סקר שוק אודות חברות הובלה שונות, ולקרוא חוות דעת והמלצות על חברות אלו באתרי האינטרנט השונים.

בצורה זו, תוכלו להנות מביטחון כפול – ככל שהמוביל ביצע יותר הובלות, כך הוא מיומן יותר ויודע כיצד להעביר את החפצים שלכם בשלום וללא פגע. היתרון השני הוא שעל אף שהמוביל כבר ביצע הובלות רבות בחייו – הוא מתייחס אל כל הובלה בכבוד ובזהירות הנדרשת, ומבין את האחריות שמוטלת על כתפיו (שכן כל הובלה עוסקת בחפצים היקרים והאישיים של הלקוח).

אריזה מוקפדת של החפצים

ככל שזה תלוי בכם, ולא בחברת ההובלה שבה בחרתם – מומלץ לנסות ולדאוג בעצמכם שהחפצים ארוזים כמו שצריך ובצורה מוקפדת ובטיחותית. מומלץ מאוד לארוז את החפצים השבירים עם נייר עוטף מיוחד שמגן עליהם מפני שבירה ("נייר פצפצים"), או להעביר אותם בצורה ידנית ולא כחלק מההובלה הגדולה של כל מוצרי הבית (אלא אם מדובר במוצרים כבדים וגדולים).

נוסף על כך, ניתן לסמן את הארגזים השבירים במקום בולט על גבי הארגז, כך שהמוביל ידע אילו ארגזים הם השבירים – וכך ינהג ביתר זהירות איתם.

כיסוי ביטוחי לחפצים יקרי הערך שלכם

יש מקרים בהם כבר הזמנתם חברת הובלות שנחשבת אמינה ומקצועית, וגם כבר ארזתם בעצמכם את החפצים ה"בעייתיים" ודאגתם שהם יהיו עטופים ומסומנים כראוי – אך בכל זאת קיים החשש שמא משהו יקרה בדרך, והחפצים שלכם לא יגיעו ליעדם שלמים ותקינים.

אם אתם לא מעוניינים לתת למזל לשחק תפקיד בעניין – תוכלו לבטח את החפצים שלכם לקראת ההובלה. ישנם מספר סוגי ביטוחים בהם תוכלו לבחור – כיסוי ביטוחי על כל הציוד שאתם מתכוונים להעביר, כיסוי ביטוחי על נזקים שנגרמים בזמן הטעינה והפריקה של המוצרים, כיסוי ביטוחי במידה ונעשה שימוש במנוף על מנת להרים את החפצים שלכם ליעדם ועוד.

ביטוח החפצים זו האופציה המומלצת ביותר עבור אנשים שמגדירים את עצמם מעט חרדתיים. כך ניתן להיות בטוחים שלא משנה מה יקרה במהלך ההובלה, וגם אם משהו ישתבש בדרך – תמיד תהיו מבוטחים מפני נזקים ותוכלו לקבל פיצוי כספי הולם.

סוגי הובלות לבית
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email