מהון להון: 3 יתרונות במימון לרכב בעת הרכישה

רכישת רכב חדש כרוכה בעשרות אלפי שקלים, ולעתים אף מאות.

בעבר, מי שהיה רוצה להתחדש ברכב חדש היה זקוק להון עצמי המספיק לרכישת הרכב, במזומן או בתשלומים.

עם זאת, עם השנים התפתחו פתרונות רבים למימון מלא או חלקי בעת רכישת רכב חדש.

אז מה היתרונות המרכזיים בבחירה במימון לרכב, ומה חשוב לדעת בנושא?

 

  1. שדרוג וחדשנות

בחירה במימון לרכב חדש מאפשרת לנו לרכוש רכב חדש, מתקדם, בטיחותי ומפנק יותר מרכבים ישנים. מערכות הבטיחות, האבטחה, המדיה, צריכת הדלק ואפילו תפקודי המנוע וחווית הנסיעה  הכוללת זוכות לשדרוג משמעותי, ללא דרישה לגייס הון עצמי בגובה עלות הרכב.

 

  1. גמישות מקסימלית

הלקוח יכול לבחור מימון בהתאם לרצונו ובהתאם ליכולת שלו לעמוד בתשלומים. ניתן לבקש מימון חלקי, או מימון מלא, מסוכנויות רכב או חברות ליסינג שונות, או לבקש מימון מהבנק. סכום המימון הינו למעשה הלוואה שיש להחזיר בתשלום חודשי קבוע לאורך תקופה קבועה מראש, כאשר את גובה התשלום ניתן להתאים לפי רצונו של הלקוח. בעוד לקוח מסוים יבקש מימון חלקי ויפרוס את התשלומים על פני שנה, לקוח אחר יכול לבקש מימון מלא ולפרוס את התשלומים על פני ארבע או חמש שנים.

 

  1. מגוון פתרונות לרכב בתום התשלום

ללקוח ישנן מספר אפשרויות ביניהן הוא יכול לבחור. חברות ליסינג רבות מתחייבות לרכוש מכם את הרכב בתום תקופה התשלומים, או לבצע טרייד אין על הרכב שלכם בסוף התקופה בעבור רכב חדש, בקיזוז ההפרשים בין הרכבים – מה שמאפשר ללקוח להתחדש בכל כמה שנים ברכב חדש יותר, ללא השקעה כספית גדולה. חברות אחרות יאפשרו ללקוח בעלות מלאה על הרכב בתום התקופה, ולא בעלות זמנית רק לתקופת התשלומים.

 

שימו לב!

לצד היתרונות הרבים, חשוב לדעת כי מימון לרכב הוא הלוואה לכל דבר – והוא מגלם בתוכו ריבית מסוימת, שמייקרת את מחיר הרכב הכולל. נוסף לכך, מחיר הרכב שתשלמו גבוה יחסית בהשוואה לרכישת רכב במבצע או לאחר מיקוח, בהפרש של מעל 10% ואפילו יותר, וירידת הערך של הרכב לאורך השנים אינה נלקחת בחשבון בחישוב ההחזרים החודשיים.

 

לסיכום

פתרונות המימון הרבים הקיימים בשוק הרכב מאפשרות ללקוח רכישה של רכב חדש אך ללא תלות בהון עצמי ראשוני וגבוה. בנוסף, ישנה גמישות גבוהה בבניית התהליך: הלקוח יכול לבחור את גובה המימון הרצוי, לבקש מימון חלקי או מלא, להתאים את גובה ההחזר החודשי ליכולתו ואת תקופת התשלומים הכוללת וכן להחליט מה יעשה עם הרכב בתום התשלום. עם זאת, בטרם לקיחת מימון לרכב יש לקחת בחשבון את הריבית המתווספת לעלות הרכב, ואת מחיר הרכב בהשוואה לרכב שאינו נקנה במימון.

 

מטבעות ושטרות

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​

מידע נוסף בנושא

כל מה שצריך לדעת על קונה רכבים לפירוק

מבוא כאשר מדובר בקניית רכבים לפירוק, ישנם מספר גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. תהליך רכישת רכבים לפירוק זכה לפופולריות בשנים האחרונות, הודות לביקוש הגובר לחלקים

למה משתלם לקנות רכב במימון

חולמים על רכב חדש אבל לא מצליחים לחסוך בשבילו כסף? אתם לא צריכים לחכות יותר. קניית רכב במימון, חלקי או מלא, תקרב אתכם אל המטרה

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם איש קשר, אשמח לקבל פרטים.