יש לך טסלה? תכיר את עמדות הטעינה של אנרג'י טו קאר

החלטת להיות מוביל בתחומך, רכשת את הרכב המתקדם והטוב ביותר שנמצא היום בשוק, קנית טסלה. אתה נהנה מחוויית נהיגה נפלאה, אך לשם כך יש צורך בעמדת הטענה לרכב. אז אם יש לך טסלה, תכיר את עמדות הטעינה של אנרג'י טו קאר.

 

עמדות טעינה חשמליות, הצטרפו להצלחה בהתחלה

מי שמתנהל היום בכבישי הארץ יכול לשים לב לשינוי, הכמות של הרכבים החשמליים על הכבישים בכל הארץ עולה בקצב מסחרר ונראה כי המקום שהם תופסים גדל מיום ליום, אין ספק שמדובר על מהפכה של ממש בעולם התחבורה העולמי בכלל והישראלי בפרט.

השימוש במכוניות שאינן צורכות דלק כלל ונוסעות על בסיס סוללה חשמלית בלבד עולה במספרים גדולים, יחד עם השימוש המקובל יותר כיום ברכבים היברידים. את מהפכת הרכב החשמלי צריך להטעין, היכולת של המהפכה הזאת להתבסס היא רק על ידי פריסה מוגברת של עמדות טעינה זמינות לכלל בעלי הרכב כמו תחנות הדלק.

הזמינות של עמדות הטעינה גדל באופן ישיר לגידול במספר הרכבים, אין מנוס מקביעה שבעתיד הקרוב עמדות טעינה יהפכו סטנדרט בסיסי בכל מבנה, פרטי, משותף או ציבורי, כבר היום היתר בניה למבנים מסוימים תלויים בהקמת תשתית לטעינת רכבים. החסכון העצום בדלק, ההוצאות שבאופן ברור יורדות בעת השימוש ברכב חשמלי לא משאיר ספק לגבי הכיוון אליו נוסע עולם התחבורה. אנרגי טו קאר – עמדות טעינה.

טעינה חשמלית

עמדות טעינה עבור רכבים חשמליים

עמדות טעינה הם המתח המניע את מהפכת הרכבים החשמליים, עובדת פיזורן הרחב ככל האפשר היא מפתח צמיחה חשוב מאד. כבר היום אפשר לראות בחניונים רבים במגוון מקומות עמדות טעינה ייעודיות. האפשרות של בעלי הרכבים להטעין את הרכב  בנוחות הופכת נחלת הכלל.

אם זאת עדיין אין תחליף לעמדת הטעינה הביתית. העמדות הביתיות מאפשרות שימוש מושכל ומוח בעמדת הטעינה, הוא משחרר מכבלים של עמדות ציבוריות ומעניק למשתמשים בהם סוללה טעונה על פי הצורך במחירים נוחים באופן משמעותי אל מול עמדות הטעינה בתשלום.

כיום עמדות טעינה ביתיות אפשריות בכמה סוגים על פי הצורך הנדרש בכל התקנה, בין אם מדובר על בית משותף שהחניון הוא משאב ציבורי, או לחלופין מי שהחניה שייכת לו בטאבו, וכמובן בעלי בית פרטי שיש להם אפשרות להקים עמדה בחנייה הביתית, לכל אחד מהאפשרויות הללו חברת אנרגי טו קאר – עמדות טעינה תדע לתת מענה ולספק את המידע הדרוש לכם על מנת להקים עמדה מתאימה לצרכים שלכם.

 

יש לך טסלה? תכיר את עמדות הטעינה של אנרג'י טו קאר

רכבי טסלה הם ייחודיים גם בעולם הרכבי החשמליים, הגימור, איכות המוצר וחווית המשתמש נחשבים לטובים ביותר. עם זאת לטסלה יש מערכי חיבור והטענה שונים מאשר לשאר הרכבים החשמליים, בדומה למכשירי אפל אל מול מכשירי האנדרואיד.

חברות המטענים השונות מספקות עמדות התואמות לרכבי טסלה וכן קיימים מתאמים ייעודיים לטובת הטענה פשוטה, על מנת להבין בדיוק את הצרכים והאפשרויות שלכם המומחים של אנרגי טו קאר – עמדות טעינה יוכלו לייעץ לכם ולהכווין אתכם על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר.  בנוסף לכך צוות המומחים של אנרג'י טו קאר ילווה אתכם מקבלת ההחלטה על אחת מעמדות הטעינה ועד סום ההתקנה אצלכם.

עמדות טעינה לרכב

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​

מידע נוסף בנושא

3 מקרים שבהם תצטרכו ציוד מכני הנדסי

יש מקרים ספציפיים שמצריכים שימוש בציוד מכני הנדסי. מדובר בין היתר במנופים, זרועות הידראוליות, כפות ועוד. מדריך זה יציג בפניכם את המצבים הללו שמצריכים שימוש

אלו השלבים להחלפת מצבר לרכב

כל נהג מנוסה מגיע לרגע שבו הוא נעמד אל מול המצבר של הרכב ותוהה בקול איך אפשר להחליף אותו. התרחיש הזה אירע לנו לפני כמה

מהם השלבים להשגת רישיון C1

נהיגה היא מיומנות חיונית המספקת לאנשים את החופש והעצמאות לנסוע למקומות שונים בקלות. בישראל הנהיגה היא היבט משמעותי בחיים, והוצאת רישיון נהיגה היא צעד מכריע

מה כרוך בהתקנת עמדת טעינה?

רכבים חשמליים, שעד לפני כמה שנים נשמעו כמו פנטזיה, הם עובדה קיימת. כמעט בכל נסיעה אפשר כבר לראות מכוניות חשמליות נוסעות, והמספר שלהן הולך וגדל.

מה מרכיב את עלות התקנת עמדת הטעינה?

כלי רכב חשמליים (EVs) הופכים פופולריים יותר ויותר כאשר יותר ויותר אנשים מבקשים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם ולחסוך כסף בעלויות הדלק. עם זאת,

רכבים חסכוניים בדלק

בזמן שמחירי הדלק ממשיכים לעלות והמודעות העולמית למשבר האקלים צוברת תאוצה, יותר ויותר אנשים מבקשים לרכוש רכבים חסכוניים בדלק וידידותיים לסביבה, שיקלו גם על הכיס

שלום, אני מעוניינ/ת לייצור קשר עם איש קשר, אשמח לקבל פרטים.