4 סיבות למה להשתמש בשירות החלפת מצבר עד הבית

אדוארד א' מרפי ג'וניור היה מהנדס טילים.

בוקר אחד, כשהגיע למשרד הנדסת הטילים, באחזו כוס קפה לוהטת בידו, הוא נתקע במזכירה שמיהרה להגיע בזמן.

השניים נתקלו זה בזו היתקלות חזיתית, הקפה הלוהט נשפך על החולצה הלבנה המעומלנת שלו והכתים אותה, הכוס נפלה והתנפצה לאלפי רסיסים, וכשמיהר להתכופף להרים אותו, נפצע אדוארד א מרפי ג'וניור בידו.

במקום לקלל קללה עסיסית, הוא נשם עמוק, כמו האמריקאי המנומס שהוא, והכריז: "כל מה שיכול להשתבש- אכן ישתבש. "

טוב, גם אם זה לא היה ממש בדיוק ככה, איכשהו, מתישהו בשנות ה50 של המאה הקודמת, מרפי טבע את החוק שלו. ומאז, כמו גם לפניו, לפעמים נדמה שכל מה שיכול להשתבש- משתבש.

הלחם ייפול על הצד של הפרוסה שעם החמאה, הקפה יישפך על החולצה הלבנה, והמצבר יתקלקל בדיוק בזמן שאתה הכי ממהר לאסוף את הילדה מהגן. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

 

איך מחליפים מצבר?

כמו שתיארנו, התקלקלות של מצבר זה אחד הרגעים היפים של מרפי. ואחד הדברים הכי מעצבנים שקיימים. ובכל זאת- מה אפשר לעשות כשזה קורה?

התשובה פשוטה:
כמו כל דבר שמתקלקל- גם מצבר שנגמר, צריך להחליף את הישן בחדש. למרות שהתשובה פשוטה, הסרבול של לשנע רכב למוסך, לחכות לא מעט שעות וגם להוציא כסף, לא מושך את רוב האנשים להזדרז לעשות זאת, והם דוחים ודוחים את הפתרון הבלתי נמנע.

אנחנו שמחים לדווח לאותם דחיינים שקוראים אותנו- צדקתם! היום כבר אין סיבה לעבור תהליך מסורבל כזה, והאפשרות של שירותי החלפת מצבר אצל בית הלקוח תופסת תאוצה, ואם עוד לא יצא לכת להנות מהשירותים האלה, אז הגיע הזמן.

אבל אספנו בשבילכם 4 סיבות למה להשתמש באנשי מקצוע שמציעים שירות החלפת מצבר עד הבית.

 

בגלל הנוחות

במקום שאתם תגיעו למוסך, המוסך מגיע אליכם. יש יותר נוח מזה?


השירות המקצועי

אנשי המקצוע מגיעים עם תודעת שירות גבוהה במיוחד. מה זה אומר?

זה אומר שהם יעשו הכול כדי שתצאו מרוצים. הם יגיעו בזמן וגם יתנו לכם שירות עם חיוך, על חשבון הבית.


זמן

אתם לא צריכים לחכות שעות לגרר. למעשה, אתם אפילו לא צריכים לחכות שעה! לרוב, תהליך השירות של החלפת מצבר יינתן לאחר חצי שעה.

 

כסף

מעבר לכך שישנם מחירים נוחים (החל מ- 399 שח), ושהבדיקה מתבצעת ללא עלות,
שירות החלפת מצבר עד הבית יוצא לכם הרבה יותר משתלם כלכלית. לכאורה ההפך ממה שנראה. למה?
1. נחסך הכסף של הגרר
2. נחסך כסף שהות במוסך
3.נמנעות בדיקות נוספות שנעשות במוסך "על הדרך" ויכולות להסתכם במאות שקלים ויותר

 

למה חובה להיעזר באיש מקצוע?

כי הוא יודע את העבודה. כמו שלא תנסו להיות הרופא של עצמכם וגם לא הגנן, ראוי להעזר במומחה לדבר כדי לוודא שהוא נעשה על הצד הטוב ביותר.

לסיכום, להחלפת מצבר יש להעזר במומחה לכך, וניתן להיעזר בשירות החלפת מצבר עד הבית, שיתרונותיו הן שהוא הוא אמין, נוח וחסכוני.

כך שאין סיבה לחשוש או לחשוב פעמיים בפעם הבאה שמרפי מגיע לביקור .

 

מצבר אדום

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

מה עדיף – צמיגי קונטיננטל או מישלין?

עונת הגשמים מגיעה בעצלתיים, ואחרי סשן הגשמים הראשון, כל מי שנהג באותו היון נזכר בחשיבות של צמיגים טובים לחורף. מניעת החלקות, אחיזה משופרת לכביש ונהיגה

מה עדיף לרכוש או לשכור משאית

התלבטות לגבי קנייה או השכרה של משאית עולה בדרך כלל במצבים שבהם מקימים עסק חדש או כשמשדרגים עסק קיים. השאלה העיקרית בכל הנוגע להתלבטות זו

4 דרכים לשמירה על הרכב מגניבה

אחת הבעיות הקשות ביותר בעולם המודרני היא השמירה על הרכב הפרטי מפני גניבות. בעשורים האחרונים גבר הביקוש לרכבים פרטיים באופן משמעותי, ואיתו גדלה הפשיעה בתחום.

4 סיבות לקניית רכבים לפירוק

שוק הרכבים בישראל ממשיך להיות מוצף מידי שנה באלפי מכוניות ישנות, שחלקן כלל אינן ראויות לנסיעה ומהוות מפגע בטיחותי וסביבתי. כדי להתמודד עם תופעה זו,

מתי מומלץ לעשות פחחות וצבע לרכב

בישראל שנת 2021, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות רכב חדש מהניילונים בשל יוקר המחייה. לכן, אנשים רבים נאלצים לקנות רכב יד שנייה, ונאלצים

5 יתרונות ברכישת רכבים חשמליים

בעולם בו איכות הסביבה היא מגמה שהולכת ונהיית פופולרית יותר, רכבים חשמליים הם חלק בלתי נפרד מהשיח ההולך וגובר. מספר החברות המייצרות ומשווקות רכבים חשמליים

מתי מומלץ להשתמש ברכב תפעולי?

כל מה שצריך לדעת על רכב תפעולי. רבים מאיתנו נוטים לחשוב כי רכב תפעולי הינו מונח אשר מגיע אלינו היישר מתחום הליסינג, חברות של השכרות