האם צריכה להיות בירוקרטיה מסובכת סביב התקנת עמדת טעינה לרכה חשמלי בבית משותף

בתקופה האחרונה עולה שיח ער שנוגע להליכים שמקדימים לרגעי ההתקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי. יש מי שאומרים שמדובר בבירוקרטיה סבוכה בזמן אחרים אומרים כי מדובר בעניין פשוט שאינו דורש זמן רב והתעסקות. הדבר גרם לנו להבין כי יש צרך בכתיבת מדריך מקיף בנושא שיעשה סדר בכל העניין. אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות בעיון רב כדי שתוכלו לדעת מהם הממצאים שהגענו אליהם.

 

תכירו את הגורמים שעומדים מאחורי כתיבת המדריך

בחרנו לכתוב את המדריך הנוכחי תוך ליווי מטעם גורמים שיודעים דבר או שניים על הליך ההתקנה של עמדת טעינה לרכב חשמלי בבתים משותפים. מדובר באנשים שעברו את ההליך בחודשים האחרונים. כך שיש להם את הידע המהימן ביותר בתחום.

הגענו אל האנשים הללו לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק בו כתבנו שאנחנו נשמח לשמוע פרטים על הנושא מצד אנשים שעברו את ההליך. לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 30 אנשים ששמחו לסייע. בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

יש 2 נושאים שאתם צריכים לעסוק בהם לפני ובמהלך ההתקנה של עמדת הטעינה

כדי לעשות סדר בנושא, צריך קודם כל להתעסק עם חשמל וקרקע. חשוב לציין כי הליך של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף יכול להיות פשוט ביותר במידה והחנייה היא חניה פרטית שלכם. זאת אומרת, שהיא רשומה על שמכם בטאבו. במצב שכזה, אתם יכולים בעצם להתקין את העמדה על הקרקע שנמצאת בבעלות שלכם ואין לכם שום צורך בהשגה של אישור מיוחד. כלומר – אין כאן שום עניין בירוקרטי.

 

מה עם הקרקע הינה משותפת?

במידה ואתם רוצם לבצע את הליך ההתקנה של עמדת הטעינה בקרקע משותפת, אתם צריכים לדעת שתצטרכו לקבל אישור של כל הדיירים כדי שתוכלו לבצע את הליך ההתקנה. כאן יש קצת עניין בירוקרטי, אבל לא כזה שצפוי לעצור אתכם מלבצע את ההליך. מרבית הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שהם קיבלו בקלות אישור של הדיירים או של בעל הבית. הדבר נובע בעקבות יתרונות רבים שנלווים להליך.

 

היתרונות שנלווים להליך של התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בבית משותף

ברגע שאתם מציעים לבצע התקנה של עמדת טעינה בבית משותף, אתם מאפשרים לדיירים האחרים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. שכן, עמדת הטעינה ידועה כמוצר מאוד מבוקש. ברגע שהיא קיימת בבניין, היא יכולה להעלות את הביקוש להתגורר בו באופן משמעותי. יתכן שגם דיירים אחרים יעברו בהמשך לרכב חשמלי כך שהעמדה תוכל לשמש אותם בעתיד.

 

כמה מילים לסיום המדריך

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת שלא חייבת להיות בהכרח בירוקרטיה מסובכת סביב הליך ההתקנה של עמדת טעינה חשמלית בבית משותף. כעת, כשיש לכם את כל הידע בנושא, אתם יכולים פשוט להתחיל בהליך. בהצלחה!

קורקינט חשמלי

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא