איך שמאי רכב יכול לעזור לך גם לחסוך בדלק?

מחירי הדלק מזנקים? חשוב מאוד שתקראו את הכתבה הבאה! כחלק מעליית מחירי הדלק הכללית במדינה קשה מאוד לחסוך כסף בכל הקשור להוצאות דלק. לשם כך, מומלץ מאוד להעזר בשירותיו של שמאי רכב מוסמך שיוכל לסייע לכם בעניין. רוצים לשמוע איך? המשיכו לקרוא!

 

אז מה זה בעצם שמאי רכב פרטי?

שמאי רכב פרטי הוא למעשה מומחה לרכב שיכול להעריך את שווים של סוגים של רכבים. קיימים שני סוגים של שמאי רכב – שמאי רכב פרטי ושמאי רכב מטעם חברת הביטוח. תפקידו של שמאי רכב מטעם חברת הביטוח הוא למעשה להעריך כמה כמה יש לשלם במקרה שבו מכוניתו של מבוטח נפגעת וכיצד להעריך את שוויה באופן כללי.

בניגוד לכך, שמאי רכב פרטי הוא שמאי שאינו פועל מטעמה של חברה אלא מטעם לקוחות פרטיים ותפקידו לסייע להם להעריך את שווי הרכב שלהם כאשר הם מעוניינים לקנות ו למכור רכב ורוצים לדעת מה הערך שלו בשוק. שמאי רכב פרטי מבצע שקלולים רבים כמו סוג הרכב, יצרן, שנת ייצור, מספר קילומטראז', ערך הפחת ועוד.

מקרה נוסף שבו מומלץ להעזר בשירותיו של שמאי פרטי הוא כאשר הלקוח אינו מסכים עם הערכת השווי שניתנה על ידי שמאי חברת הביטוח. זו למעשה הזכות של הלקוח לקבל חוות דעת שניה על ידי שמאי פרטי וכך ניתן להכריע בין שתי הדעות במידה והן חלוקות. במקרה שכזה, יש למנות שמאי מכריע שאינו מטעמה של חברת הביטוח על מנת שיוכל להכריע בין שתי הערכות השווי.

 

כיצד שמאי רכב פרטי יוכל לסייע בחיסכון דלק?

פניה לשמאי רכב פרטי יכולה לסייע רבות עבור מי שמעוניין לחסוך בהוצאות הדלק. כך למשל, שמאי מוסמך יוכל להמליץ לכם מראש על סוג הרכב בעל המנוע החסכני ביותר בדלק שיוכל לסייע לכם לחסוך הוצאות. שמאי רכב פרטי, מתוקף תפקידו, מכיר המון סוגים של רכבים ומודע למידע הניתן על ידי כל יצרנית באשר למה היא צריכת הדלק של כל דגם נסיעה לקילומטר אחד. באופן זה, שמאי הרכב יוכל לסייע לכם להחליט מהו מודל וגודל הרכב האידיאלי שתצטרכו על מנת לחסוך בדלק.

בנוסף, שמאי רכב יוכל להמליץ כיצד לשמור על טיפול ותחזוקה שוטפת של הרכב אשר יוכל לחסוך בהוצאות הדלק. כך למשל, תחזוק של ניפוח הצמיגים באופן שוטף יפחית את מאמץ הרכב בנסיעה ויגרום לחיסכון בהוצאות התדלוק.

 

לסיכום

אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות הדלק עבור הרכב שלכם, חשוב מאוד שתפנו לשירותיו של שמאי רכב פרטי. לשמאי רכב פרטי יש את כל הידע הדרוש באשר לסוג המכונית האידיאלית לחיסכון ואף סוג הדגם הנכון עבורכם לצורך מטרה זו, כמו כן, שמאי פרטי יוכל לתת לכם טיפים רבים כיצד לשמור על חיסכון בדלק באמצעות תחזוק צמיגים או בחירת תחנת דלק איכותית יותר.

שמאי רכב

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

רכבים חסכוניים בדלק

בזמן שמחירי הדלק ממשיכים לעלות והמודעות העולמית למשבר האקלים צוברת תאוצה, יותר ויותר אנשים מבקשים לרכוש רכבים חסכוניים בדלק וידידותיים לסביבה, שיקלו גם על הכיס

איך להרכיב מעלונים ומנופים לנכים

הרכבה של מעלונים ו\או מנופים לרכבים של אנשים עם מוגבלויות צריכה להיעשות באופן מוקפד ומקצועי. שכן, התקנה או הרכבה שמתבצעת באופן רשלני עשויה להוביל בסופו

איך עובד תהליך דיאגנוסטיגה שלם לרכב

רבים מופתעים לשמוע שקיים הליך דיאגנוסטיגה לרכב. שכן, במרבית המקרים, אנחנו מקשרים את המושג דיאגנוסטיגה מעולם הרפואה. הכוונה היא למצבים שבהם אנחנו חווים כאב כלשהו