איך להרכיב מעלונים ומנופים לנכים

הרכבה של מעלונים ו\או מנופים לרכבים של אנשים עם מוגבלויות צריכה להיעשות באופן מוקפד ומקצועי. שכן, התקנה או הרכבה שמתבצעת באופן רשלני עשויה להוביל בסופו של דבר לתאונה או פגיעה חמורה. במדריך זה תוכלו לקבל את כל המידע הנחוץ לכם אודות הרכבה נכונה של מעלים ומנופים לנכים, כך שיתאפשר לכם להימנע מהרכבה כושלת ופגיעות מסוכנות.

 

הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר ששמענו על המקרה שבו אדם בעל נכות נפל ממנוף נמוך לרכב ונפצע באורח קשה. ראוי לציין כי הפציעה הייתה יכולה להימנע אם רק היו מתקינים את המנוף שברכבו באופן מקצועי. המקרה הזה גרם לנו להבין שצריך לבדוק באופן מעמיק את התחום ולהעלות את המודעות לנושא ההתקנה הנכונה.

כך שפנינו אל אנשים שעושים שימוש במעלונים ומנופים וביקשנו מהם לספר לנו מהן הדרכים הנכונות להתקנתם. זו ההזדמנות להודות לכל האנשים הללו שסייעו לנו. בזכותכם, המדריך הנוכחי רואה אור והוא צפוי לסייע לרבים אחרים.

 

אז איך לא מרכיבים מעלונים ומנופים לנכים?

בחרנו להתחיל קודם כל בהסבר מקוצר אודות האופן שבו אתם לא צריכים להרכיב מעלון לרכב נכה או מנוף. אם אתם תוהים למה בחרנו בדרך השלילה, אנו נסביר לכם שיש סיבה הגיונית מאחורי זה. שכן, מרבית הפציעות שבאות לידי ביטוי בתחום זה קורות בגלל שאנשים בוחרים לבקש מאדם קרוב שלא הוסמך בתחום זה להתקין את המעלון או המנוף. מדובר לא פעם באנשים שמגדירים את עצמם "הנדי מן". אם חשבתם להתקין את המכשור המדובר באופן זה, כדאי שתחשבו שוב ותיישמו את המידע שיופיע בפניכם בפסקה הבאה.

 

איך כן מרכיבים מעלונים ומנופים לנכים?

כעת, אתם יודעים ממה אתם צריכים להימנע, כך שאפשר לשתף אתכם מהי הדרך הנכונה להרכבה של המנוף או המעלון לרכב. מבירור מעמיק שערכנו בתחום, גילינו שיש אנשי מקצוע שיודעים איך לבצע את ההתקנה שלב אחר שלב. הם עברו הסמכה מעמיקה בנושא ויש להם היכרות עם כל בורג ואום. שימו לב, אנחנו לא נשאיר אתכם לבחור איש מקצוע שכזה באקראי. כדי שתוכלו לדעת שאתם בוחרים באדם מקצועי באמת, אתם צריכים ליישם כמה טיפים חשובים.

 

טיפים למציאת בעל מקצוע מומלץ

כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות, עליכם לערוך חיפוש מקיף ברחבי הרשת או דרך חברים (בירור מפה לאוזן נחשב במרבית המקרים למועיל ביותר). הנה כמה דרכים ידידותיות שיאפשרו לכם למצוא בעל מקצוע מומלץ:

  • באמצעות כתיבת פוסט ברשתות החברתיות
  • באמצעות חיפוש בגוגל
  • באמצעות בירור אל מול מכרים שיש להם מעלון או מנוף ברכב

 

לסיום

כעת אתם יודעים איך להרכיב מעלונים ומנופים לרכב שלכם, כך שנותר לכם רק ליישם את המידע שנכתב לעיל ולהיות בטוחים. מאחלים לכם עלייה טובה ורגועה אל הרכב.

רכב נכה

הנושאים עליהם עברנו
שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

מידע נוסף בנושא

רכבים חסכוניים בדלק

בזמן שמחירי הדלק ממשיכים לעלות והמודעות העולמית למשבר האקלים צוברת תאוצה, יותר ויותר אנשים מבקשים לרכוש רכבים חסכוניים בדלק וידידותיים לסביבה, שיקלו גם על הכיס

איך עובד תהליך דיאגנוסטיגה שלם לרכב

רבים מופתעים לשמוע שקיים הליך דיאגנוסטיגה לרכב. שכן, במרבית המקרים, אנחנו מקשרים את המושג דיאגנוסטיגה מעולם הרפואה. הכוונה היא למצבים שבהם אנחנו חווים כאב כלשהו