איך לבחור את הרכב המושלם שמתאים לחברת הסעות?

תוכן עניינים

מחפשים רכב מושלם לחברת ההסעות שלכם? לא בטוחים איך לבחור את הרכב הנכון שיבטיח שלקוחותיכם יהיו מרוצים ושבעי רצון? הפרמטרים החשובים ביותר – בטיחות, נוחות, נראות וגודל הם הדברים עליהם אתם צריכים להסתכל!

 

בטיחות

ערך חיי האדם הוא עליון, וכנותני שירות עליכם לדאוג לביטחונם ובטיחותם של נוסעיכם על הדרך הטובה ביותר ובאופן המקצועי ביותר – אתם לא סתם חברה, אתם חברת הסעות שלוקחת על עצמה לדאוג לחיי אדם.
כשאתם בוחרים את רכב ההסעות הקפידו לוודא שכל מערכות הבקרה תקינות, שכל החיישנים תקינים ופועלים ושכל מערכות ההגנה – מרמת חגורת הבטיחות ועד לכריות האוויר – הכל תקין ופועל באופן מושלם וללא דופי.
בחרו בחברת ייצור רכב בעלת רזומה בטיחותי ונקייה מרבב בתחום זה.
זיהיתם בעיה בטיחותית? אין דבר חשוב מזה – פתרו אותה באופן מידי באופן המהיר ביותר!
כמו כן, הכשירו את נהגיכם להכיר את כל מערכות הבטיחות ברכב באופן מותאם ואישי, אל תסתמכו על "יהיה בסדר" או "אני מכיר… כל הרכבים אותו דבר…" – מקצועיות מעל הכל.

 

נוחות

בחרו ברכב שללקוחותיכם יהיה נוח ונעים לשבת בו – בין אם מדובר בנסיעה קצרה ובין אם מדובר בנסיעה ממושכת שעשויה לקחת זמן.
מושבים נוחים, מרופדים היטב ותקינים הם אמנם הבסיס, אך לא די להסתפק בכך.
אבדוק טכנולוגי מתקדם – מערכות ניווט חדשניות, מערכות מולטימדיה, הגברה נוחה, מסכים ושקעי הטענה לצד המושבים, כולם יעזרו לשדרג את חווית הנסיעה של לקוחותיכם.
כמו כן, תקינות המזגנים הכרחית ואף נדרשת – בעיקר בחודשי הקיץ במדינתנו החמה.

 

נראות וגודל

יש קשר ישיר בין מה שהלקוחות רואים לבין מה שהם מרגישים. בחרו ברכב שמשדר מקצועיות. רמת הניקיון מבפנים ומבחוץ, הכיתוב על מפתן הרכב, תא מטען מסודר ומזמין לשימוש ומושבים מוברשים – כל אלו יגרמו ללקוחותיכם להרגיש שהם בחרו נכון.
מבחינת גודל רכב ההסעות, במקרה זה מדובר במטרתכם כחברת הסעות. אם אתם מעוניינים לשרת לקוחות פרטיים – לרוב אפשר להסתכל במיני-ואן או אוטובוסים קטנים. לאירועים גדולים יותר תזדקקו גם לאוטובוס של 60 מקומות. הבחירה בהתאם לקהל הלקוחות אליו אתם מכוונים.

 

תדלוק

חשוב לבחור ברכב שניתן לתדלק בקלות ובכל תחנת דלק.
כמו כן, מומלץ לבחור בפורמט החדשני "תדלוק אוניברסאלי". באמצעות דלקן שניתן להשתמש בו בכל חברות התדלוק ולא רק מול החברה שמולה נעשה ההסדר, עניין התדלוק והתשלום הופכים לקלים יותר ונוחים יותר לתפעול.

מנהלים חברת הסעות ולא בטוחים איך לבחור את הרכבים המתאימים? זכרו – בטיחות, נוחות, נראות וגודל הם הפרמטרים החשובים ביותר ואליהם מומלץ לשים את מיטב תשומת הלב. כמו כן, לא לשכוח את הקשר שבין הנהג לרכב – היכרות של הנהג עם כל מערכות הרכב ומחויבותו לשמור עליו ועל נוסעיו לאורך כל הנסיעה – בטוחים, בריאות ושלמים.

 

כלי תחבורה

שתפו בקליק​
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email